.IN.UA

+380(96) 922-50-00 au.ni.caj%40ofni

.IN.UA

Вилкові навантажувачі 5-7 тон

    Широкий модельний ряд автонавантажувачів JAC вантажопідйомністю від 5 до 7 тон,характеризують мобільністю керованостю та об'єднуються в реальну потужність і забезпечують швидку, безпечну і економічну обробку вантажів.
    Гарний дизайн навантажувачів і тонко налагоджена робота двигуна та трансмісії є в основі простої і безперебійної роботи.Людський інтелект разом з багатьма функціями в навантажувачі, дає оператору повний контроль та зручну мобільність. Власник може бути впевненим у швидкій і ефективній роботі з мінімальними ризиками пошкодження оброблюваної продукції (навіть самою крихкою). Широкий модельний ряд гарантує, що ви знайдете потрібний навантажувач чи річстакер для конкретних потреб промисловості в якій працює підприємство. Крім того, якість збірки і надійність та розумна вартість є товарними знаками JAC, ви можете бути впевнені, що отримаєте найкраще поєднання економічності і довговічності.
Вилкові навантажувачі 5-7 т діляться на:- дизельні econom - дизельні преміальні- електронавантажувачі базові- електричні навантажувачі преміум класу з літієвими батареями.

погрузчик 7 тонн