.IN.UA

+380(96) 922-50-00 au.ni.caj%40ofni

.IN.UA

Офіційний представник заводу автонавантажувачів JAC в Україні

Ми офіційні представники заводу JAC

Компанія ТОВ "Таргет Центр" є не просто постачальником складського обладнання. Насамперед ми команда експертів з питань, пов'язаних з організацією складського зберігання, переміщенням вантажу в межах цеху, складу чи підприємства. І ми готові запропонувати нашим клієнтам раціональні рішення у питаннях зберігання товару та виконання погрузочно-розвантажувальних операцій.
Наша компанія довгий час успішно працює на ринку і вже досягла лідируючих позицій у постачанні складського обладнання та відпрацювання комплексних складських рішень.
Основні напрямки нашої діяльностіОсновними векторами нашої роботи є:
-Постачання широкого спектру складського обладнання: металевих стелажів, складської техніки, пластикової тари;-Постачання комплектуючих;-Ремонт та обслуговування складської гідравлічної та самохідної техніки.Кожна одиниця обладнання забезпечує високу ефективність роботи складу або виробництва і вимагає мінімальних витрат на експлуатацію і техобслуговування.
Чому вибирають насСеред наших клієнтів – великі логістичні та виробничі компанії, підприємці, приватні особи. Кожен наш клієнт та партнер знає, що, звернувшись до нас, він отримає найвигідніші умови співпраці та сервіс європейського класу.

Illustration
Illustration

JAC Service в Україні

У чому наші переваги перед конкурентами?
У комплексному підході. Ми не лише реалізуємо обладнання, а вирішуємо проблеми, пов'язані із складським зберіганням у винятково високій якості продукції. ТОВ «Таргет Центр» – партнер провідних українських та зарубіжних виробників обладнання для складу,у наданні гарантійних зобов'язань на товари та послуги,у демократичній ціновій політиці. Ми працюємо безпосередньо з виробниками, що дозволяє заощаджувати кошти наших клієнтів в оптимальній системі обробки замовлень. Тому наші клієнти, в якій точці України вони не перебували, отримують товар у максимально короткі терміни;у безоплатній консультаційній підтримці. Допомога кваліфікованих фахівців, які досконало знаються на технічних питаннях пристрою та експлуатації обладнання, дозволяє оперативно знайти правильне рішення поставленого завдання.Основний показник ефективності нашої роботи – велика кількість успішно реалізованих проектів у різних регіонах України. 
Якщо вас цікавлять якісні рішення у сфері складської логістики – приєднуйтесь до наших клієнтів! Телефонуйте і пишіть, із задоволенням відповімо на всі питання, що вас цікавлять. Ми чекаємо на Вас!