.IN.UA

+380(96) 922-50-00 au.ni.caj%40ofni

.IN.UA

Наш сервіс обслуговує:

 логистик форклифт днепр

JAC

вилочный погрузчик

HANGCHA

www pogruzchik dp ua

HELI

логистик форклифт

Goodsense

погрузчик дп юа

TOYOTA

Сервісне обслуговування Вашої техніки

В наявності запчастини та комплектуючі для обслуговування навантажувальної техніки

Ремонт навантажувачів та вчасно проведене ТО – найважливіші складові довговічної роботи вантажно-навантажувальної техніки. В Україні повний комплекс послуг з технічного обслуговування вилкових навантажувачів можна замовити в компанії ТОВ "ТАРГЕТ ЦЕНТР"
Роботи з ремонту навантажувачів виконуються відповідно до встановленого регламенту, і передбачають діагностику та заміну різних вузлів та механізмів, а також окремих деталей. Майстри компанії здійснюють обслуговування навантажувачів з двс та електронавантажувачів усіх відомих брендів, таких як:

Ніссан;
Тойота;
Мітсубісі;
Цесаб;
Лінда;
Штиль;
Краун;
Коматсу;
Кларк;
Я Ле;
Атлет;
Бі-Ті та ін.
Це далеко не повний перелік виробників, чию техніку ремонтують та обслуговують майстри нашого підприємства. Під час проведення ТО та ремонту вилкових навантажувачів виїзними бригадами та в майстерні сервісного центру виконується діагностика та обслуговування таких вузлів та систем — двс, електромотора, АКБ, коробки передач, щогли, коліс, заднього моста, електронних систем та електроланцюга, редуктора та інше.

Зателефонуй та замов сервіс вже сьогодні+380 (999) 225 000

форклифт логистик

Заміна масла в двигуні


Якщо говорити в загальних рисах, заміна олії служить для оновлення олії в двигуні і забезпечення, таким чином, її кращої мастила. Циркулюючи всередині двигуна, масло зменшує тертя рухомих металевих частин між собою, тривалий вплив якого може згубно позначитися на стані деталей.
Зателефонуй та замов сервіс вже сьогодні
+380 (999) 225 000

замена масла автокара

Вчасно виконаний сервіс подовжить життя Вашій техніці 

Дуже важливо вчасно та з якісними комплектуючими проводити технічне обслуговування вашої техніки. Ми надаємо все сертифікати якості при обслуговуванні вашої техніки , а також гарантію якості виконаних робіт.


сервисное обслуживание

ВАЖЛИВО!

Якщо Ваш навантажувач знаходиться на гарантії, Ви зобов‘язані дотримуватися графіку проведення технічного обслуговування.В іншому випадку Виробник може відкликати гарантію