.IN.UA

+380(96) 922-50-00 au.ni.caj%40ofni

.IN.UA

Ваш двигун це сердце навантажувача

Illustration

Двигун

When the “Check Engine” indicator lights up and/or there are some other challenges with your emission system, contact Denver Automotive. We are the most reliable emission repair shop. Our certified ASE specialists will thoroughly diagnose your engine, including electrical and mechanical parts, and will provide professional service. We can offer you such services as:
Emission system repairStandard tune-up Fuel system cleaning and moreFuel system cleaning and more

від
4 500.00 грн

Заміна мастила в двигуні дизельного навантажування

від
3 000,00 грн

Ремонт навантажувача

від
3 000,00 грн

Ремонт гідравліки

3 800,00 грн

Діагностика та відновлення тягової батареї

Illustration

Автоматична коробка передач

Багато виробників говорять, що олія в КПП має довічний термін роботи. Чи так це? Чи, можливо, варто його таки міняти?
Не існує нічого вічного, це стосується й трансмісійної олії. Навіть найкраще масло з часом втрачає свої властивості. У нього можуть потрапляти мікрочастинки механізмів, що труться. Крім того, можливе випадання конденсату в корпусі коробки, утворення нальоту густої основи на корпусі, погіршення властивостей присадок. Тому навіть найкраще масло міняти потрібно. Проміжки між замінами мастил у коробках передач вказані для кожного навантажувача окремо у його сервісній книжці та посібнику з експлуатації. Саме виробник знає, в яких умовах і під якими навантаженнями працюватимуть шестерні та інші деталі, який коефіцієнт зносу закладено виробником у матеріали агрегатів, якою буде швидкість обертання та температурні режими роботи.

Зазвичай заміна олії в АКПП відбувається через 1 000 мотогодин або 1 раз на рік експлуатації автонавантажувача - залежно від того, який із двох показників досягне свого максимального значення першим. У автомобілів преміальної якості проміжки між замінами можуть бути 1000-1200 мотогодин і навіть більше. Але в будь-якому випадку час обслуговування АКПП рано чи пізно настане. І як кашу олією не зіпсуєш, так і коробці передач зайва заміна олії не завадить.

від 6 500.00 грн

Заміна мастила в АКПП дизельного навантажувача

від 2 000,00 грн

Диагностика електроніки в Автонавантажувачі

від 3 000,00 грн

Ремонт навантажувача

Запит на JAC Service Обслуговування!

Заповніть форму та ми звяжемось з Вами найближчим часом.

Дякуємо Вам за довіру!

Ми вже намагаємося звязатись з Вами!

Can't send form.

Please try again later.