.IN.UA

+380(96) 922-50-00 au.ni.caj%40ofni

.IN.UA

Мобільна рампа гідравлічна ANIBO

Мобільна рампа гідравлічна ANIBO

Illustration
  Задній привід
  Номінальна вантажопідйомність: 6000 кг; 8000 кг; 10000 кг; 12000 кг; центр завантаження 1000 мм
  Похила частина N 8000; 8500; 9200;
  Горизонтальна частина H 1000; 2500; 2700; 2800; 2900;
  Загальна довжина NH 9000; 9500; 10500; 11200; 12000; 13000;
  Корисна ширина F : 2000;
  загальна ширина T : 2220; 2260; 2300; 2340;
  Макс. висота Z : 1550; 1570; 1650; 1700; 1750;
  Мін. робоча висота А : 900;
  З’єднувальна апарель С : 300;
  Відкидний заїзд Е : 1000;
Рампа AUSBAU
 • Рекомендовані додаткові опції:


  ● Страхувальні регулюючі ноги,    встановлені на рампу для підвищення безпеки; до 12 000 кг●  Додаткові перила, 1000мм висота, підлягає монтажу●  Оцинкована протиковзка решітка :     запобігає іржавінню, продовжує термін служби пандусу,     робить безпечним переміщення робочих/обладнання завдяки протиковзкій поверхні)●  Оцинкована проїжджа поверхня●  Додаткова пара коліс 4 замість 2-х● Тент над проїжджою частиною рампи● Протиковзка решітка● Мобільна естакада з тристороннім розвантаженням.    Поставляється зі страхувальними ногами● Вибір іншого кольору    (стандартний колір червоний)

 • В яких умовах виробник рекомендує експлуатацію:


  Складська рампа - металева конструкція, що забезпечує безпечний та ефективний спосіб навантаження і вивантаження товарів із вантажівок, складських контейнерів.
  У конструкції мобільної рампи можна виокремити кілька основних частин:● металоконструкція, ● гідравлічна частина, ● колісна частина.
  1. Металоконструкція. У конструкції мобільної навантажувальної рампи ANIBOми використовуємо тільки найякісніший металопрокат. Наприклад, 70% ваги естакади припадає на профільні труби різних розмірів і перетинів. Завдяки використанню профільних труб у будові рампи, ми змогли домогтися зниженню власної ваги виробу при підвищенню надійності. У профільних труб 4 стінки, що значно збільшує надійність мобільної навантажувальної естакади.
  2. Гідравлічна частина. Використання сучасного насоса й оптимальний підбір гідроциліндрів дають змогу забезпечити найкомфортніші умови праці на мобільній рампі. Ми використовуємо насоси італійського виробництва, гарантія на які - 12 місяців.
  3. Засіб переміщення рампи. І останнім важливим елементом пристрою пересувної мобільної естакади є її колісна частина. Її можна виконати найрізноманітнішим способом, але ми дотримуємося думки, що оптимальним є використання коліс із суцільнолитої гуми.
  Виділяють такі основні види навантажувальних рамп: стаціонарні та мобільні.
  Мобільна рампа - це металева конструкція у вигляді похилої платформи, яка нівелює різницю між поверхнею землі/складу і кузовом вантажівки. Мобільні рампи використовуються на вулиці або всередині приміщення. Для виконання навантажувальних робіт достатньо однієї людини з навантажувачем.
  Водночас споживачеві може знадобитися простіший тип навантажувальних рамп, такий як стаціонарні рампи STANDART-A або STANDART-B.
  Залежно від матеріалу, який використовується під час виробництва мобільних рамп, їх можна розділити на 2 типи - рампа з двотавра і рампа з профільної труби.
  Перед купівлею мобільної навантажувальної естакади визначтеся з основними вимогами до неї та які завдання Ви хочете вирішити за допомогою мобільної рампи.Основні моменти:
  1. Навантаження на рампу. Придбати навантажувальну рампу слід для наявної складської техніки або тієї, яка буде використовуватися в майбутньому. Тобто перед тим як купити рампу, складіть власну вагу Вашого найважчого навантажувача, його максимальну вантажопідйомність і додайте до неї півтонни. Навантаження на естакаду і стане основним параметром для вибору рампи.
  2. Тип техніки, якою користуватимуться. Перед тим як купити мобільну рампу для складу, дізнайтеся, які навантажувачі або інша техніка їздитимуть по рампі. Ви можете придбати короткий мобільний навантажувальний пандус, але ним буде складно проїхати електронавантажувачу з кислотною батареєю, хоча дизельний навантажувач підніметься на нього з легкістю. або електронавантажувач з потужною сучасною батареєю Li-ON.
  3. Вантажопотік. Наполегливо рекомендуємо Вам купити мобільну естакаду для навантаження, якщо вантажопотік у Вас доволі інтенсивний або розвантаження транспорту без рампи вимагає великих часових затрат (розтентування, переміщення візками всередині кузова і т.д.).
  4. Кут нахилу має забезпечувати комфортний заїзд і з'їзд по мобільній навантажувальній рампі як навантаженого, так і порожнього навантажувача. Навантаженому навантажувачу складніше піднятися через вантаж, але в такому разі, завдяки притисканню, краще зчеплення коліс із поверхнею мобільної рампи. А порожньому навантажувачу легше підійматися "без нічого", але площа контакту його шин з поверхнею естакади менша, ніж у навантаженого.
  5. Висоти. Необхідно визначитися з діапазоном висоти транспорту, який підходить на вивантаження/навантаження до пересувної рампи, оскільки вона має покривати його. Якщо Ви часто використовуєте низькорамники, то доцільніше замовити мобільну рампу зі зниженою мінімальною висотою.
  6. Можливість розміщення рампи на складі.Навантажувальна рампа має допомагати, а не заважати. Беріть до уваги власну площу території. Для маневру пересувної рампи і її зберігання необхідний простір.
  Існує кілька основних аспектів, які визначають наскільки вдалою є конструкція пересувної навантажувальної естакади.
  Перший - це довжина мобільної рампи, оскільки саме довжина визначає універсальність використання пересувної рампи з найрізноманітнішими типами техніки. Наприклад, по короткій рампі буде складно заїхати навантаженому ручному гідравлічному візку. Її конструкція має давати змогу використовувати на ній і гідравлічні візки, і штабелери, і електрокари, і навантажувачі на рідкому паливі. Водночас занадто довга рампа значно ускладнить її переміщення. Тому конструкція мобільної рампи ANIBO розроблена таким чином, щоб підходити під усю техніку та бути зручною у використанні.
  Другий - якість транспортабельності мобільної рампи. Наприклад, пересувна рампа AUSBAU для навантаження/розвантаження має пару потужних коліс і в конструкції враховано можливість її захоплення і переміщення навантажувачем і навіть людьми. Це дає змогу пересувати її територією підприємства найрізноманітнішими способами.
  Якщо у Вас працюють дизельні навантажувачі - найпотужніший тип навантажувачів, то нахил рампи для навантажувача може бути досить крутим. Водночас, якщо Ви використовуєте електронавантажувачі на кислотних батареях, причому не найсучасніші, то нахил естакади треба буде зробити більш пологим.
  Також на визначення необхідного нахилу мобільної рампи впливає тип вантажу, який Ви перевозитимете. Наприклад, якщо вантаж довгий, то бажано максимально зменшити перепад між горизонтальною і похилою частиною рампи.
  Важливим фактором, що впливає на потрібний нахил вантажної рампи, є тип транспорту, з яким працюєте. Якщо йдеться про низькорамники (їхня висота становить близько 90 см), то кут нахилу рампи маленький. Висота кузова звичайної тентованої вантажівки становить близько 115-120 см. Контейнер на платформі за рахунок власного дна додає +16-20 см. Тобто висота вже 130-135 см. Якщо ж працюєте із залізничними вагонами,то нахил навантажувальної рампи має бути достатнім, щоб залізти у вагон, що знаходиться на висоті 138-160 см від рівня землі.
  При виробництві мобільних естакад ANIBO ми враховуємо різні чинники, які можуть вплинути на успішну роботу обладнання у наших клієнтів. Тому Ви можете бути впевнені, що у мобільних гідравлічних рамп ANIBO, кут нахилу відповідає найрізноманітнішим вимогам.
  Ширина навантажувальної рампи є тим фактором, на який споживач не звертає увагу або ж згадує про нього в останній момент. Завдяки більш продуманій і складній конструкції, нашій компанії вдалося зробити ширину мобільної навантажувальної рампи ANIBO більшою, ніж у інших виробників, при цьому не збільшуючи габарити обладнання. Стандартна ширина мобільної рампи ANIBO розрахована таким чином, щоб відповідати більшості типів складської техніки. По естакаді можуть пересуватися вилочні навантажувачі, штабелери, гідравлічні візки і навіть автомобілі.
  Але існують такі типи техніки або вантажів, для яких стандартна ширина навантажувальної рампи ANIBO може бути недостатньою. Так, старі великовантажні навантажувачі, такі як ЛЕВ-5 ширші за стандартну проїжджу частину естакад. Якщо у Вас така техніка, ми можемо збільшити ширину рампи, зберігши транспортабельною габаритну ширину. Таким чином, рампу можна буде перевозити звичайним транспортом, не переплачуючи за замовлення спеціального транспорту для негабаритних вантажів. Ширина перевантажувальної рампи - це змінний параметр.