.IN.UA

+380(96) 922-50-00 au.ni.caj%40ofni

.IN.UA

JAC чи Goodsense що краще обрати?

Порівняємо двох конкурентів


Купуючи для складських робіт вилкові навантажувачі, власник хоче бачити функціональну техніку, здатну оперативно та безпечно переміщати вантаж, без збоїв у роботі та оглядів на кліматичні умови. Щоб зрозуміти, що буде краще - навантажувач вилковий Jac або Heli варто порівняти їх характеристики та відгуки, що залишаються покупцями спецтехніки.
Відмінності навантажувачівРозглянемо порівняльні характеристики для дизельної техніки, так як у Українських умовах саме цей варіант вважається найбільш прийнятним для відкритих та закритих складських та будівельних майданчиків.

А тепер – цікаві характеристики вилкового навантажувача Jac, на які звертають увагу покупці вже незалежно від типу двигуна:


●  оснащення коробки передач ПММ;● висота щогли – 3000 мм, незалежно від типу навантажувача,    а ось опціональна щогла – 4,5-6 метрів;● діапазон номінальної вантажопідйомності – від 3500 до 8000 кг,   залежно від типу машини.
При цьому навантажувач електричний вилковий Jac здатний переміщати вантажі до 5 тонн. Найбільшу потужність має дизельна техніка. Гарантійний термін – 2000 м/год. На навантажувач Jac ціна буде вищою, ніж на Goodsense, але при цьому є можливість швидкої заміни комплектуючих не лише конкретного бренду, а й аналогами японського зразка. Китайські за вартістю будуть у 2 рази дешевшими, але додаткові можливості використання аналогів значно розширюють Ваші можливості.
Ще один приємний момент: обслуговування навантажувачів Jac простіше, також вони невибагливі до якості палива, що на віддалених об'єктах стає серйозною перевагою.
Важливі моменти про автонавантажувачі GoodsenseХоч би як хвалили ці навантажувачі, але й на Гудсенс буває проруха. На форумах зустрічаються скарги на насоси НШ, через що гідравлічне масло може стікати в коробку. Також власники відзначають проблеми з проводкою, через що порушувалася робота підйомного механізму, відзначаються проблеми з акумулятором на електричних моделях. Не завжди ці навантажувачі витримують жорстку експлуатацію.
Переважний вибір технікиОбидва виробники мають своїх шанувальників на Українському ринку. Техніка варта уваги, а враховуючи політику КНР на відновлення репутації країни як виробника, гарантовано надійна. Бренд Goodsense пропонує вилкові навантажувачі з повною системою сервісних супутніх – власники техніки можуть отримати у виробника всі необхідні комплектуючі. 
З іншого боку – техніка Jac показала себе як адаптивніша. Можливість запозичувати деталі Nissan та не вибагливість до палива дозволять здійснювати роботи навіть у віддалених районах, де офіційні дилери виробника виявляться недоступними. Така можливість розв'язує руки механіку у разі потреби ремонту дома.

Бажаєте замовити консультацію?

Наші менеджери зможуть правильно підібрати техніку для Ваших потреб та вирішити проблему не довше 2-х днів!

Дякуємо вам

Ми вже намагаємось сконтактувати з Вами

Can't send form.

Please try again later.