.IN.UA

+380(96) 922-50-00 au.ni.caj%40ofni

.IN.UA

Китайський Бічний дизельний навантажувач JAC – спецтехніка особливого призначення

Illustration

Спецтехніка особливого призначення

Коли стоїть завдання – перевозити довгоміри чи вантажі великих, нестандартних габаритів усередині або поза приміщеннями, виникає потреба у спеціалізованих автонавантажувачах.
Можна, звичайно, купити компактний бічний штабелер, але ширина захоплення у такої спецтехніки сильно обмежена. Як результат – транспортування довгих труб, стовпів тощо небезпечне як для співробітників, так і для самих матеріалів.

Зовсім інша річ – потужні та маневрені навантажувачі JAC з бічними вилами, де вантажопідйомність сягає 12 тонн, а висота щогли – 8 м.

Головні плюси бічних дизельних машин:
Крім високої щогли та сильних вил автонавантажувачі «Джак» з бічним захопленням забезпечені місткою платформою для укладання та транспортування негабариту. Конструкція продумана так, що завантажувати, знімати та палетувати вантаж легко.
Ця техніка розроблена спеціально для перевезення довгомірних матеріалів: труб, пластикових та металоконструкцій, довгих рулонів, дощок. Її придбання є актуальним для складів, підприємств лісової промисловості, меблевих фабрик, металургійних та нафтохімічних виробництв.
Машини JAC ідеально виконують обов'язки навіть у негоду за рахунок гарної прохідності на будь-яких покриттях (у тому числі – всередині приміщень).
Перевага китайських навантажувачів з бічними вилами також у тому, що їх можливості швидко розширюються при використанні навісних пристроїв (кран-балки, сайдшифта, ковша, позиціонера, ротатора, захоплення для нестандартних вантажів), до того ж завжди можна доповнити кабіну опаленням або перевести машину на газове обладнання.

Тепер додайте до цього, що на бічних автонавантажувачах JAC з Китаю стоять найнадійніші двигуни: Isuzu, Xichai, Yanmar та ін. 
Також виробник дає розширену гарантію на 2 роки, а значить, у вас буде 3000 мотогодин безвідмовної роботи.

Чому бічний – особливий?
Навантажувач з боковим завантаженням відрізняється від своїх опонентів, у яких захоплення йде спереду. Давайте розглянемо 3 основні моменти:
Перше – вила розташовані збоку машини.
Друге – є майданчик для транспортування, куди укладаються вантажі. Це знижує постійне навантаження на щоглу та вила та дозволяє перевозити матеріали безпечніше.
Третє – на відміну від фронтальної техніки бічним автонавантажувачам не потрібно повністю розгортатися, щоб при зміні напрямку руху залишити собі огляд майданчика, по якому він рухається.

До відома:
Не потрібно переживати за 100% стійкість вантажно-розвантажувальної техніки з бічним захватом. 
 Інженери компанії JAC подбали про те, щоб усі технічні механізми та операторська кабіна з одного боку машини виступали противагою для вантажної платформи з іншого боку (під нею, до речі, є 2 міцні колеса, а всього їх 4).

Китайські навантажувачі - вигідніше не знайдете
Чому? Тому що таке чесне співвідношення ціни та якості – рідкість:
Бренд JAC належить державній корпорації, і це гарантує жорсткий контроль усіх етапів складання кожного навантажувача вилки (хоч бічного типу, хоч фронтального). Також на державному рівні перевіряються всі постачальники комплектуючих, висуваються підвищені вимоги до встановлюваних двигунів, гідравліки та сплавів, що використовуються. За такого підходу автонавантажувачі з Китаю безперечно довговічні.
Порадує Українські підприємства та підприємців і те, що ціни на спецтехніку «Джак» нижчі, ніж на американські чи європейські моделі з такими самими характеристиками.

Сподіваємося, що змогли пояснити, чому навантажувач вилковий JAC з бічним вантажопідйомним механізмом – це незамінна машина при роботі з довгомірними і великогабаритними матеріалами.

А якщо залишилися моменти, які хочете уточнити, зв'яжіться з нами. Допоможемо з комплектацією, вибором навісного обладнання та доставкою.

Гарантія найкращої вартості:

Всерйоз і надовго

Таргет Центр з 2007 року на ринку бічних вилкових навантажувачів у Україні і здобула позитивну репутацію як надійного бізнес-партнера

Доступний сервіс та запчастини

Навантажувачі JAC з бічним завантаженням працюють і обслуговуються в 32 регіонах РФ, а це означає ремонт і наявність запчастин без будь-яких труднощів

Вигідно

За умови дотримання умов експлуатації навантажувачі JAC з бічним захопленням справно служать багато років, що разом з недорогими запчастинами дає сильну економію.

Якісно

Налагоджені технології на японських швидкісних лініях дозволило JAC виробляти висококласну техніку без підвищення цін