.IN.UA

+380(96) 922-50-00 au.ni.caj%40ofni

.IN.UA

Електричний навантажувач JAC CPD20SA3 mini

Електричний навантажувач JAC CPD20SA3 mini 

  Вантажопідйомність 2000 кг
  Мачта ( Щогла) дуплекс 3,0м (можливе виконання 3.0-5,6м)
  Бокове зміщення каретки (+-100мм вліво/вправо)
  Закритий дах 
  Вільний хід мачти (для роботи в Машині/контейнері)
  Зручне ергомічне сидіння TOYOTA
  Пневматичні колеса
 • Параметри навантажувача:

  Тип двигуна: електричний
  Номінальна вантажопідйомність: 2000 кг
  Центр ваги вантажу: 500 мм
  Висота підйому: 3000 мм (опціонально до 6000 мм)
  Вільний хід: 150 мм
  Розмір вил (Д×Ш×Т): 1070×122×40 мм
  Кут нахилу щогли (перед/зад.): 6.5/6.5°
  Мінімальний радіус повороту: 1680 мм
  Мінімальна ширина проходу для завантаження (робочий коридор): 3220 мм
  Мінімальний кліренс рами: 100 мм
  Висота за захисним дахом: 2020 мм
  Висота від сидіння до даху: 1010 мм
  Звис (передній): 415 мм
  Максимальна швидкість ходу (повне навантаження/без навантаження): 13/14 км/год
  Максимальна швидкість підйому (повне навантаження/без навантаження): 200/300 мм/с
  Максимальна швидкість опускання (повне навантаження/без навантаження): 450/430 мм/с
  Максимальний долаючий ухил: 15%
  Максимальне тягове зусилля (при повному навантаженні): 14 кН

  Загальна довжина (без вил): 2080 мм
  Загальна ширина: 1156 мм
  Висота повністю висунутої щогли (з кареткою): 4035 мм
  Висота щогли в опущеному стані: 2070 мм.
  Шини (переднє колесо): 200/50-10
  Шини (заднє колесо): 140/55-9
  Тиск у передніх шинах: 8.5/8.4/850 Бар/атм/КПа
  Тиск у задніх шинах: 9/9.9/900 Бар/атм/КПа
  Колісна база: 1465 мм
  Колія (переднє/заднє колесо): 960/220 мм
  Власна вага (без навантаження): 3550 кг

  Батарея (напруга/ємність): 48 В/560 ампер-година
  Потужність двигуна (руху/підйому): 4.8×2/10 кВт
  Система управління: AC
  Робочий тиск: 15.5 МПа

 • В яких умовах виробник рекомендує експлуатацію:

  Електричний навантажувач вилковий JAC – чому його варто купити
   Потрібна маневрена, спритна і, бажано, тиха спецтехніка для вантажно-розвантажувальних робіт у приміщеннях та на промислових територіях?
   В ідеалі з усього вантажопідйомного обладнання краще купити навантажувач вилковий
  Безперечні переваги електронавантажувачів: Екологічність. Наприклад, навантажувач з електроприводом JAC відповідає нормам екологічної безпеки і є абсолютно нешкідливим для людей, які разом з ним працюють у закритому приміщенні (ніяких вихлопних газів!). Беззвучність. Ця спецтехніка майже безшумна, що вигідно відрізняє її від бензинових і дизельних побратимів, які здатні викликати головний біль у персоналу від децибелів, що видаються. Економія. Обслуговування та ціна ремонту електричного вилкового автонавантажувача набагато вигідніше, тому що частіше достатньо замінити тягову АКБ, щоб повернути машину в лад. + Немає витрат на паливо. Швидкість. Вони можуть швидко переміщатися, оперативно завантажувати-розвантажувати різні типи вантажу. А їхньої маневреності в маленьких просторах позаздрить інша громіздка спеціалізована техніка. Керованість. Відмінно реагують на команди та управління оператором. Тривале спец. навчання співробітника не потрібно.
   Будова та компоненти: Електродвигун. Від його потужності залежить продуктивність навантажувача вилкового електричного типу. У сучасних моделях встановлюються силові агрегати змінного струму.
   Акумулятор. Автонавантажувачі комплектуються АКБ ємністю 200 до 750 Ач - чим вище виберете показник, тим довше пропрацює машина між підзарядками. Сучасні батареї завдяки високочастотним зарядним пристроям можуть швидко заряджатися до максимальних значень струму. У каталозі «Єврокара-Плюс» представлені JAC-навантажувачі на свинцево-кислотних та літій-іонних акумуляторах. Електронні системи. Вони відповідають за безпечне та точне керування всіма діями електронавантажувача: від руху коліс до роботи вантажопідіймального обладнання. Компактна, потужна, надійна електроніка тепер вміє попереджати та запобігати небезпечним ситуаціям та займанню всередині двигуна або АКБ.
   Щогла з вилами. Новаторські матеріали дозволяють виробляти міцні та жорсткі конструкції, які мають високу міцність на вигин. 
   + При меншій масі тієї ж щогли (ніж років 10 тому), вона здатна захоплювати, перевозить набагато важчі вантажі з наступним підйомом на висоту до 8 метрів.
   Шасі. З колісною базою у якісних електричних автонавантажувачів все гаразд і стійкість відмінна, тому що сконструйовано тут все так, щоб колеса завжди були в контакті з дорогою, якою їдуть.
   Шини. Гарне зчеплення з різними видами покриття – важливий нюанс, тому спецтехніка оснащується різними видами шин(бандажні, пневмо, позашляхові). 
   Ви можете вибрати конкретно для своїх умов: асфальт, гладка заливна підлога, вирівняний ґрунт тощо. Навісне обладнання. Не забудьте про можливість модернізувати вилковий електронавантажувач і купити до нього подовжувач або позиціонер вил, ротатор, захват для рулонів або стосів та ін.
   Де можна використовувати електричні автонавантажувачі Вилкові електронавантажувачі JAC - універсальна вантажопідйомна та транспортувальна техніка, яка ефективно виконуватиме поставлені завдання скрізь, де є рівна поверхня: У доках морських портів, на асфальтованих майданчиках та злітних смугах аеропортів, на сортуванні вантажів у контейнерних відділах залізничних станцій тощо. На дрібних та великих складах та гіпермаркетах (у тому числі з вузькими проходами між стелажами). У виробничих цехах та на промислових/будівельних територіях.
   Якщо ви вирішите купити електронавантажувач JAC, будьте впевнені, що ви берете надійну сертифіковану техніку китайського бренду. Ми гарантуємо, що вам завжди будуть доступні сервісне обслуговування, ремонт та запчастини без тривалого очікування.

Графік вантажопідйомності

Illustration