Дякуємо за довіру!
Будемо інформувати Вас про зміни
Вантажопідйомність: 2000 кг Центр ваги: 500 мм Управління: супровід Гальма: електромагнітні Ширина: 540 мм Довжина (з майданчиком для оператора): 1615 мм Радіус розвороту: 1340 мм Висота підйому: 200 мм Висота опущених вил: 85 мм Розміри вил (д/ш/в): 50/150/1150 мм Робочий коридор (з майданчиком): 1865 мм Двигун руху: 0.75 кВт Двигун підйому: 0.8 кВт Подоланий ухил з вантажем/без вантажу: 3/8 % Швидкість руху з вантажем/без вантажу: 4.2/4.5 км/год Швидкість підйому без вантажу/з вантажем: 20/26 мм/с Швидкість опускання з вантажем: 33/21 мм/с Тип коліс: поліуретан Розмір рульового колеса, Φ×ш/шт: 250×74 мм/1 Розмір бічних коліс, Φ×ш/шт Розмір коліс на вилах, Φ×ш/шт: 80×60 мм/4 Кліренс: 35 мм АКБ: літій-іонна Акумулятор: 24/30 або 48/20 В/Aг Час роботи: 3 або 6 год Вага перевізника: 195 кг
Електричні рокли – це недорогі та ефективні
Вони не вміють піднімати вантаж вище свого «зросту». Зате чудово справляються з перевезенням піддонів з однієї точки в іншу, а також коштують набагато дешевше вилкових навантажувачів. Вони активно використовуються в магазинах, розподільчих центрах, підсобних та складських приміщеннях. Ці компактні «машинки» за рахунок своєї маневреності та легкої маси знайшли застосування і у сфері навантаження/розвантаження фур, контейнерів, навантажувальних рамп та іншого комерційного транспорту
Навіщо бізнесу купувати електричні візки, коли є вигідніші ручні?
Розглянемо важливі аспекти:
Гідравлічний візок без електроприводу – це найпростіший інструмент, який допомагає підняти вантаж на висоту транспортування, але привести гідравліку в дію доводиться людині. І переміщати цю навантажену конструкцію на колесах доведеться також робітнику.
Електричний перевізник палет зводить фізичне навантаження оператора фактично до нуля, а отже – немає ризику виробничих травм та виплат, із цим пов'язаних. До того ж процес навантаження-перевезення-розвантаження відбувається швидше – план виконується, прибуток збільшується.
Якщо на вашому підприємстві часто транспортуються піддони масою від 500 кг, та дистанції перевищують 500-1000 метрів – для ефективної діяльності рекомендується замінити ручні візки електророхлями
Супроводжувані, з відкидною або стаціонарною платформою
Ви переконалися, що купити вантажні електровізки вигідно у всіх сенсах, але яку вибрати, якщо є 3 варіанти конструкції?
Фахівці дають такі рекомендації:
Супроводжувані моделі (коли оператор йде поруч із перевізником)
оптимально закуповувати для невеликих приміщень та неприватних операцій із вантажами.
Техніка з відкидною платформою вважається універсалом, тому що дозволяє на малогабаритних ділянках не подовжувати машину додатковим елементом і керувати поруч, а коли потрібне перевезення на далекі відстані - використовувати складну підставку для оператора.
Фіксована платформа незамінна на великих площах, де і дистанції довгі, і проходи для розворотів ширші.
Що важливо враховувати при покупці електричного транспортувальника палет?
Розмір корпусу техніки. Буде прикро, якщо ви купите електричний перевізник, а він просто не зможе виконувати завдання з транспортування палет безпосередньо у ваших вузьких коридорах, проїжджати між приміщеннями, розгортатися в проходах. Порівняйте довжину, розмах шасі і радіус повороту з особливостями вашої території.
Підвіска, колеса, висота захоплення вилки. Всі ці фактори важливі, коли електророхлі має працювати на поверхнях, далеких від ідеальної рівності. Якщо є перешкоди – враховуйте кліренс, якщо покриття слизькі – можливості зчеплення з поверхнею, якщо є рампи та ухили – висоту вил, щоб піддони не вдарялися об підлогу під час перевезення.
Опції та комплектація. Вантажопідйомність визначає, які вантажі можна перевозити, і чи буде можливість поставити екстра-довгі вила. Дізнайтеся, що йде в комплекті і чим можна розширити функціонал техніки. Майте на увазі, що опціональна заміна вил на більш довгі можлива тільки на заводі виробником.
Резюмуємо плюси
Порівнюючи електричний транспортувальник палет JAC з аналогічною технікою, отримуємо:
Ціна. Навіть просунута модель електровізка коштує менше за найдешевший вилковий навантажувач.
Вага. За рахунок легкої маси самохідні рохлі меншою мірою навантажують поверхню, відповідно її доведеться рідше ремонтувати. Також ці машини можна застосовувати всередині контейнерів та вантажівок.
Економія. Йдеться про зарплату оператору та його навчання. Якщо водії навантажувачів у середньому отримують близько 30-50 тис. грн., то співробітнику, що супроводжує візок, платять 20-25 тис.грн І для управління електричним перевізником палет не потрібно навчання на стороні за 10 тис. грн., Тільки курси електробезпеки та майстер -Клас у самій організації.
Якщо потрібна допомога у виборі, який електровізок JAC купити – зв'яжіться з нами!