.IN.UA

+380(96) 922-50-00 au.ni.caj%40ofni

.IN.UA

JAC про бренд

JAC про бренд

«JAC» - міжнародна багатопрофільний концерн з компаніями з досвідом роботи на ринку вже більше 20 років. За реалізацію техніки за доступними цінами в Україні відповідає наше представництво. Техніка JAC – симбіоз інженерних розробок найкращих виробників світу. Абревіатура (утворена від Japan, America, China) визначає, що навантажувач зібраний у Китаї з японських комплектуючих та повністю відповідає вимогам американських та европейських стандартів якості.

Один з головних і серйозних віділів нашої діяльності - навантажувальна техніка. Наша компанія ТОВ ТАРГЕТ ЦЕНТР є офіційним представником заводу виробника  JAC  в Україні. Маємо в асортименті мобільні рампи торгової марки ANIBO.

Широкий вибір спецтехніки дозволяє нашим клієнтам підібрати навантажувальну техніку та навантажувачі під будь-які потреби складів торгових підприємств та складів виробників,зберігання та комплектування, враховуючи їх виробничі можливості та потужності, бюджет і терміни та пріорітетність задач які потрібно вирішити на підприємстві.

Багато навантажувачів JAC обладнуються китайськими та японськими двигунами ISUZU або NISSAN. Потужність та надійність, властива їм, забезпечує безперебійну роботу техніки навіть у важких умовах. Багато деталей та вузлів запозичені у фірми TCM, що також підвищує ресурс навантажувачів. 

Ходова частина представлена двома видами шин - пневматичними та цільнолитими. Перші краще пом'якшують удари та підходять для плавного ходу. Другі жорсткіші; використовуються на поверхнях, де значний ризик пошкодити шини.

Легкість управління забезпечується гідроприводом кермової та гальмівної систем, а зносостійкість трансмісії – використанням планетарного редуктора. Навантажувачі JAC сумісні з десятками видів навісного обладнання (захоплення, відвали, кран-балки тощо).

 Доступні навантажувачі від 1 тони до 32 тон з центром завантаження 500-600мм 

Що є в нашому асортименті?

Компанія ТОВ ТАРГЕТ ЦЕНТР, завжди забезпечує швидкий і потрібний підбір обладнання, який підходе саме для Вас,  а також надаємо всебічну технічну підтримку нашим клієнтам як до продажк техніки так і під час її використання.

 1. Автонавантажувачі з двигуном внутрішнього згорання (доступні Типи палива: Газ/Бензин та дизель)
 2. Електронавантажувачі з електрічними тяговими акумуляторами ( з тяговими батареями: свинцево-кислотними, гелевими та Li-ON)
 3. річтраки ( з тяговими батареями: свинцево-кислотними, гелевими та Li-ON)
 4. збирачі замовлень ( з  батареями: свинцево-кислотними, гелевими та Li-ON)
 5. візки ( з тяговими батареями Li-ON)
 6. штабелери ( з тяговими батареями гелевими та Li-ON)
 7. телескопічні навантажувачі з дизельними двигунами
 8. Спеціальні Бокові автонавантажувачі для роботи з габаритними вантажами більше ніж 3м
 9. Спеціальні навантажувачі Річстакери та штабелери для роботи з Контейнерними вантажами з надійними японськими двигунами що можуть працювати навіть у 3 робочі зміни якщо це буде потрібно (штабелювання та перевантаження контейнерів з ЖД або переміщення по портовому терміналу або за його межами)

Наші навантажувачі здебільшого використовуються на  провідних підприємствах, тому як клієнт завжди обирає здебільшого не вартість техніки, надійність:

 1. Укргазвидобування
 2. Південкабель
 3. АТ «Укрзалізниця»
 4. Південкабель
 5. Запоріжсталь
 6. ЮСК Україна
 7. Політара

Список постійно поповнюється завдяки регулярним продажам автонавантажувачів   "JAC"

Компанія  завжди відкрита до співпраці та до пропозицій.